Renovacija

Daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimas ir modernizavimas – tai viena pagrindinių bendrovės veiklos sričių. Senos statybos daugiabučių namų atnaujinimas dėl jų techninės būklės šiandien yra neišvengiamas, todėl siekiame, kad renovacijos procesas būtų greitas ir gyventojams suteiktų maksimalią naudą.

Namo modernizavimo metu yra pertvarkomos arba keičiamos šildymo, karšto vandens inžinerinės sistemos, ventiliacijos ir rekuperacijos sistemos, vykdomas stogo bei fasado sienų šiltinimas, langų, lauko durų keitimas, balkonų įstiklinimas, liftų modernizavimas.

Atlikus modernizavimo darbus, pagerėja pastato, jo inžinerinių sistemų fizinės ir energetinės savybės, dėl ko gyventojams sumažėja būsto šildymo išlaidos. Modernizacija ne tik suteikia naują gyvenimo kokybę, bet ir padidina turimo turto vertę.

UAB „Būsto valda“ buvo pirmoji privati bendrovė Kauno miesto savivaldybėje drauge su gyventojais inicijavusi kvartalinės renovacijos projektą. Kvartalinės renovacijos metu iš karto buvo modernizuojami net 11 daugiabučių namų, tvarkoma jų aplinka nuo parkavimo vietų iki žaliųjų erdvių zonų.

Daugiau informacijos: www.atnaujinkbusta.lt