„Darom“: „Būsto valda“ kartu su gyventojais švarino apylinkes

„Darom“: „Būsto valda“ kartu su gyventojais švarino apylinkes

Būsto administravimo paslaugas Kaune teikianti bendovė „Būsto valda“ įsibėgėjus pavasariui kartu su Gričiupio seniūnija prisijungė ne tik prie akcijos „Darom“, bet ir inicijavo švaros akciją Eiguliuose. Bendrovė nuolatos rengia tvarkymosi akcijas ir skatina bendruomenes būti pilietiškomis bei atkreipti dėmesį į savo aplinką.

„Švaros akcijas inicijuojame nuolat, o prie „Darom“ jungiamės kasmet: kartu su gyventojais švariname aplinką, prižiūrime bendrąsias erdves, kad jos atrodytų tvarkingai, o mums visiems butų gera jose lankytis. Pastebime, kad gyventojai vis mažiau toleruoja netvarką savo aplinkoje - šiukšles parkeliuose, vaikų žaidimo aikštelėse ar tiesiog kiemuose, po medžiais, todėl patys mielai prisideda prie švaros iniciatyvų. Mus tai džiugina ir įrodo, kad visuomenė darosi vis labiau sąmoninga ir nepakanti aplinkos taršai“, – teigia Aurimas Bradūnas, „Būsto valda“ direktoriaus pavaduotojas.

Balandžio 20 d., Eiguliuose esančiame parkelyje, šalimais vaikų darželio, kartu su aplinkiniais gyventojais „Būsto valda“ sutvarkė beržynėlį bei kelias rajono namus aptarnaujančių transformatorinių teritorijas. Akcijos „Darom“ metu, kuri vyko šeštadienį, balandžio 22 d., „Būsto valda” kartu su Gričiupo seniūnija ir 200 mokytojų, mokinių ir jų tėvelių tvarkė parko žaliuosius plotus. Po aplinkos švarinimo darbų visi dalyviai buvo vaišinami kava, arbata bei saldumynais.

Švaros akcijos metu išvežtos net dvi daugiatonės šiukšlių mašinos, pilnos atliekų.