„Būsto valda“ Užgavėnių šventės metu gyventojus vaišino blynais

„Būsto valda“ Užgavėnių šventės metu gyventojus vaišino blynais

Vasario 28 d. Eigulių bendruomenės centras kartu su Eigulių seniūnija subūrė rajono gyventojus ir svečius į tradicija tapusią Užgavėnių šventę. Būsto administratorius „Būsto valda“ prisidėjo prie iniciatyvos renginio svečius vaišindami blynais ir tarė sveikinimo kalbą susirinkusiesiems.

„Eigulių rajono bendruomenė pasižymi išskirtiniu aktyvumu ir gali būti tikras bendruomeniškumo pavyzdys: šventė subūrė daugiau nei 200 gyventojų. Su bendruomene pradėjome gražų bendradarbiavimą, kuris, tikimės, tik stiprės. Ketiname ir toliau prisidėti prie organizuojamų švenčių ir bendrų iniciatyvų, skatindami bendruomeniškumą“, – sako Šarūnas Eidintas, „Būsto valdos“ direktorius.

Užgavėnių šventėje gyventojai galėjo sužinoti kaip šią progą minėdavo mūsų protėviai, taip pat buvo šokami tradiciniai šokiai, žaidžiami Lietuvių liaudies žaidimai. Morės deginimas bei Lašininio ir Kanapinio kova vainikavo renginį, simbolizuodami artėjantį pavasarį.

„Džiaugiamės užsimezgusiu bendradarbiavimu, kuris praturtino Užgavėnių šventę. Tikimės, kad ateityje kartu suorganizuosime ne vieną iniciatyvą ir nuveiksime daug gražių darbų visos bendruomenės labui“, – teigia Audronė Bendokienė, Eigulių seniūnijos atstovė.