„Būsto valda“ Eigulių bendruomenei padovanojo Joninių koncertą

„Būsto valda“ Eigulių bendruomenei padovanojo Joninių koncertą

Būsto administravimo paslaugas Kauno mieste teikianti įmonė „Būsto valda“ Joninių proga Eigulių bendruomenei padovanojo žinomo atlikėjo Romo Dambrausko koncertą. Vienuoliktus metus vykstančioje šventėje sudalyvavo virš 3 tūkst. gyventojų ir pasak Eigulių bendruomenės centro pirmininko Viliaus Kaminsko, be „Būsto valdos“ skirtos paramos renginys nebūtų įvykęs.

„Kasmet į šventę susirenka tūkstančiai gyventojų. Keletą metų mūsų veiklą rėmė miesto Savivaldybė, tačiau užpernai Bendruomenių fondas buvo panaikintas, todėl privačių rėmėjų tokių kaip Eigulių rajone gyventojams paslaugas teikiančios įmonės „Būsto valda“ parama mums ypač svarbi. Eiguliuose nėra jokio kultūros centro, teatro ar kino teatro, renginius dažniausiai organizuojame patys bibliotekose ar mokyklose, todėl bendruomenei skirtas šventes gyventojai labai vertina“, – sako V. Kaminskas.

Joninių šventė Eigulių bendruomenėje yra didžiausias renginys. Šiemet jos metu koncertavo Romas Dambrauskas, ankstesniais metais Edmundas Kučinskas, Antanas Čapas, Ovidijus Vyšniauskas, Mino, Mia, jaunieji „Muzikos akademijos“ solistai. Renginyje be koncertinės programos buvo organizuojamos meninės veiklos bei užsiėmimai visai šeimai.

„Būsto valda“, kaip šio rajono daugiabučių namų administratorius, siekia bendradarbiauti su seniūnija ir prisidėti prie įvairių bendruomenės iniciatyvų. „Dirbame Eiguliuose ir esame šios bendruomenės dalis, todėl siekiame būti kuo arčiau savo klientų, įsiklausyti į jų poreikius ir kartu, bendrais darbais ir iniciatyvomis kurti jaukią, darnią ir draugišką gyvenamąją aplinką“, - sako Šarūnas Eidintas, „Būsto valda“ direktorius.

Vasario mėnesį „Būsto valda“ kartu su Eigulių seniūnija organizavo Užgavėnių šventę, balandį kvietė gyventojus švarinti aplinką ir dalyvauti talkoje „Darom“, o atšventę Jonines, Valstybės dieną liepos 6-ąją kartu su gyventojais giedos Tautišką giesmę.